Добір за параметрами
Всього 52
Бренди

Ціна
Від
доВінілова підлога AREA FLOORS
Показати ще 24 товарів

Вінілова підлога AREA FLOORS

Вінілова підлога AREA FLOORS

Колекції

AREA FLOORS - це вінілова підлога виробництва компанії Area Floors, розташованої в жвавому місті Стамбул, Туреччина. Area Floors є провідним виробником високоякісних рішень для підлоги, що прагне трансформувати простір за допомогою своєї виняткової продукції.

Заснована в 2022 році компанія Area Floors швидко завоювала репутацію найкращої компанії в галузі. Повністю автоматизований завод використовує найсучасніші технології для забезпечення точності та ефективності на кожному етапі виробничого процесу. Така відданість автоматизації дозволяє постійно пропонувати рішення для підлоги найвищої якості.

AREA FLOORS дуже пишається своєю прихильністю до високоякісної майстерності. Кожен виріб для підлоги ретельно виготовлено з використанням найкращих матеріалів, що забезпечує як довговічність, так і естетичну привабливість. Широка лінійка колекції охоплює різноманітні стилі та дизайни, що дозволяє вам знайти ідеальне рішення для підлоги, яке відповідає вашому смаку та вимогам.

У Area Floors розуміють цінність створення приміщень, які справді виділяються. Ось чому Ареа Флорс виходить за рамки надання виняткових продуктів – Ареа Флорс пропонує високоцінний бренд. Вибираючи Area Floors, ви приєднуєтеся до бренду, який представляє якість, надійність та інновації в галузі підлогових покриттів.

Команда Ареа Флорс - Це команда відданих своїй справі професіоналів, яка прагне забезпечити виняткове обслуговування клієнтів.

Відкрийте для себе трансформаційну силу високоякісних підлогових покриттів із Area Floors. Розширте свій простір за допомогою колекцій підлоги Ареа Флорс та відчуйте суть  високоцінного бренду. Довіртеся Ареа Флорс, щоб внести якість, інновації та красу у ваші житлові чи комерційні проекти.

(097) 967-77-60
(066) 310-80-22
Категорії