Добір за параметрами
Всього 8
Бренди

Ціна
Від
до

Клас зносостійкості

Клас стирання

Товщина

Ширина

Довжина

Фаска

Стійкість до води

Малюнок

Придатність для підлоги з підігрівомЛамінат Classen Euphoria

Ламінат Classen Euphoria

Водостійкий ламінат Classen Euphoria 4V WR забезпечує цілодобовий захист від води. Оснащений новою, модифікованою замковою системою Megaloc Aqua Protect та революційним гідрофобним покриттям, що значно покращує стійкість до набряку країв.

24-годинний опір воді.
Виливання, розлив, затоплення більше не повинні бути проблемою. Водонепроникні підлоги Classen стійкі до стоячої води протягом 24 годин.

Технічні параметри

Специфікація

 • Розміри 192 x 1285 мм
 • Товщина 8 мм
 • Клас зносостійкості AC5
 • Клас експлуатації 33 клас
 • Структура synchro
 • V-подібний паз Так

Особливості

 • Водостійкість 24 години
 • Просочений паз (пропитаний замок)
 • Стійкість до подряпин LLT anti-scratch
 • Антистатичні властивості LLT anti-static
 • Сертифікат Блакитний Ангел

Інсталяція

 • Монтаж без клею
  Так
 • Підігрів підлоги
  Так
 • Система монтажа
  megaloc aqua protect
 • Рекомендується для громадських будівель
  Так

Гарантія / Логістичні дані

 • Гарантія надається в житлових будинках
  25 років
 • Гарантія надається в громадських будівлях
  5 років
 • Упаковка
  1,973 м2
 • Палета
  48 упаковок / 94,704 м2

______________________________________________________________________________________________

З турботою про безпеку та гігієну

Антибактерільний ламінат Classen

В епоху пандемії турбота про безпеку та гігієну стала одним з найбільших пріоритетів для кожного з нас. Вибираючи матеріали та вироби, з якими ми щодня контактуємо, ми все частіше враховуємо не лише їх міцність, але й, наприклад, антибактеріальні властивості. Компанія CLASSEN, яка провела незалежні випробування своїх продуктів щодо антибактеріальних властивостей, вирішила задовольнити потреби у цій сфері. За їх результатами, ламінати CLASSEN не тільки відповідають стандартам ISO 22196, але й перевищують визначені нею необхідні значення у три рази.

Випробування, що підтверджують відповідність стандарту ISO, були проведені незалежним інститутом Хоенштайн, який спеціалізується на видачі антибактеріальних сертифікатів. У ході досліджень зразки ламінованих панелей CLASSEN піддавали цілодобовому тестуванню, що підтвердило їх високу антибактеріальну ефективність. Таким чином, ми з гордістю повідомляємо, що продукти CLASSEN характеризуються не тільки високою стійкістю до вологи та стирання, а й до бактерій, що може бути особливо важливим, наприклад, для сімей з маленькими дітьми, власників домашніх тварин та всіх інших людей, для яких захист від мікроорганізмів особливо важливий.

Потужні антибактеріальні властивості

Сертифікаційні випробування проводяться на прикладі двох типів бактерій, які можуть спричиняти різні види захворювань у людини – золотистого стафілокока та кишкової палички. Це відносно чутливий тест, здатний виявити довгострокові антимікробні ефекти. Щоб матеріал, що випробовується, було сертифіковано, антибактеріальний ефект повинен бути більшим за 2, що означає зменшення мікроорганізмів удвічі. У першому випадку результат для ламінату CLASSEN був 2,8. Однак у випадку бактерій кишкової палички, вдалося досягти результату, який майже втричі перевищив необхідний стандарт (5.9).

«Варто зазначити, що, порівняно з продукцією інших виробників, наші панелі були єдиними, які досягли таких хороших результатів для обох типів бактерій, – каже Павел Купрян, менеджер Цифрової академії Classen. – Згідно з результатами тестування, всі випробувані поверхні ламінату CLASSEN продемонстрували значний або потужний антибактеріальний ефект» – додає він.

Повний захист протягом багатьох роківFull protection for many years

Під час випробувань перевіряли всі типи поверхонь, незалежно від класу стирання, а також широкий спектр структур (синхронна структура, дерево або камінь) – кожна з них буде підтримувати дуже високий стандарт антибактеріальних результатів.

Усі випробування були проведені на стандартних виробах CLASSEN, без використання додаткових антибактеріальних покриттів. Це означає, що захист від бактерій зможе отримати кожен, хто вирішить використовувати панелі CLASSEN – для цього не потрібні додаткові захисні плівки. Звичайно, наші підлоги також збережуть свої антибактеріальні властивості, незалежно від миючих засобів, що використовуються на їх поверхні. Завдяки цьому захист, який надає CLASSEN, буде забезпечений протягом усього часу їх використання.

 

Часті питання про Ламінат Classen Euphoria 4V WR
1. Як вибирати ламінат Classen Euphoria 4V WR у 2023 році?

При виборі товару: ламінат Classen Euphoria 4V WR звертайте увагу на основні характеристики, такі як: клас зносостійкості, клас навантаження, стійкість до вологи  або водостійкість, але пам'ятайте про те що, кожна додаткова чи збільшена властивість - це додаткова вартість ламінат Классен Еуфорія. Тож уважно подумайте про ті чи інші покращення, чи потрібні вони в Вашому випадку і в тому приміщенні, куди ви хочете купити ламінат Classen Euphoria 4V WR

2. Як швидко підібрати ламінат Classen Euphoria 4V WR?

Швидко підібрати та купити ламінат Classen Euphoria 4V WR простіше за все обрати необхідні Вам параметри фільтра (в категорії Ламінат фільтр зліва (у версії на ПК) або червона піктограма з "лійкою" в мобільній версії сайту)

3. Які основні характеристики ламінат Classen Euphoria 4V WR?
Основні характеристики або властивості ламінат Classen Euphoria 4V WR вказані на початку опису колекції, а також в карточці кожного товару колекції.
За наступними пошириними словами / фразами зручно знайти ламінат Classen Euphoria 4V WR:
     33 клас ламінату,
     ламінат з фаскою,
     ламінат Німеччина,
     товщина ламінату 8 мм,
     товщина ламінату 10 мм,
     вологостійкий ламінат,
     ламінат на теплу підлогу.

4. Де купити недорогий ламінат Classen Euphoria 4V WR?
Акційна ціна на ламінат Classen Euphoria 4V WR завжди з'являється в карточці товару при наявності Акції. Також на головній сторінці сайту обов'язково додається відповідний акційний банер. Також при сумі купівлі від 10 000 грн. та 100% передоплаті доставка по Україні - безкоштовна.

5. При замовленні на сайті де отримати ламінат Classen Euphoria 4V WR?
Замовлення ми надсилаємо доставкою Нова пошта на будь-яку зручну для Вас адресу по Україні. Мінімальний термін доставки 1-2 робочі дні. Всі умови дивіться на сторінці Доставка та оплата.

(097) 967-77-60
(066) 310-80-22
Категорії