Добір за параметрами
Всього 4
Бренди

Ціна
Від
доПобутовий лінолеум

Побутовий лінолеум

Побутовий лінолеум

При оформленні дому, наша основна мета - забезпечити максимальний комфорт, а підлогове покриття відіграє важливу роль у досягненні цієї мети.

Найпопулярнішим вибором серед споживачів будь-якого рівня достатку є побутовий лінолеум. Він має прийнятну ціну та залишається невимогливим покриттям з належним рівнем надійності.

В нашому магазині ви знайдете як комерційний, так і напівкомерційний лінолеум, але саме побутовий вважається найбільш практичним та доцільним для використання в кімнатах вашого будинку.

Лінолеум для дому - це не лише стильне доповнення сучасного інтер'єру, а й практичне рішення з високим рівнем комфорту.

Технічні особливості побутового лінолеуму відрізняються від інших підлогових покриттів. Наприклад, він має менший захисний шар (0,15 - 0,3 мм), але більшу товщину (2 - 4 мм), що забезпечує підвищений комфорт.

Звукоізоляційні властивості побутового лінолеуму покращені завдяки його технічним характеристикам, і захисний шар забезпечує бездоганний вигляд протягом 15-20 років.

Легкість у прибиранні - ще один важливий аспект. Лінолеум легко миється, не боїться вологи, і його укладання досить просте, не вимагає спеціальних навичок.

На сайті Misterparket.com представлені відомі марки побутового лінолеуму, такі як Tarkett, Beaulieu, IVC, Grabo, Unilin. Ви можете придбати необхідну площу лінолеуму, розрахувавши вартість за 1 кв. м.

Купуючи через інтернет на нашому сайті, ви можете отримати доставку лінолеуму у будь-яке місто чи селище, в якому є служби доставки.

Переваги інтернет-магазину МІСТЕР ПАРКЕТ

Широкий асортимент

У наявності побутовий лінолеум за ціною від 295 гривень. Понад 1000 моделей підлогових покриттів. 100+ брендів якісних та стильних.

Гарантія

Вибираємо лише надійних партнерів і ретельно стежимо за якістю. Гарантія від виробника та власна система контролю якості.

 

 

Допомога у підборі

Наші експерти безкоштовно підберуть з урахуванням вашого інтер'єру. У разі потреби запропонують альтернативну заміну з широкого асортименту

Швидка доставка по Україні

Доставляємо покупки 7 днів на тиждень. Точну вартість та строки доставки у ваше місто уточнюйте у експерта.

 

 

Легке повернення та обмін

Ви можете повернути протягом 14 календарних днів з дати отримання.

Послуга складського зберігання

Ми пропонуємо зберігання на власному складі, якщо ви замовили у нас , а ремонт ще не закінчено. Тарифи уточнюйте у експерта магазину.

 

 

(097) 967-77-60
(066) 310-80-22
Категорії