Доставка

Доставка по Україні

Доставка замовлення здійснюється протягом 2-3 днів. Ми доставимо Ваш товар в будь-яке місто України.

Отримати замовлення Ви зможете в зручному для Вас відділенні «Нової пошти».

Для Вашої зручності, ми можемо організувати адресну доставку.

В межах міста, доставка на адресу, надається безкоштовно при замовленні, на суму від 27 000 гривен.

Термін поставки замовлених позицій варіюється від 14 днів до двох місяців, інформація про це уточнюється при оформленні замовлення.

* Опція безкоштовної доставки надається в разі, якщо доставка здійснюється протягом 5 днів з дня оплати замовлення клієнтом, відповідно до графіка доставок.

Як отримати товар

Для отримання товару Вам необхідний паспорт і номер транспортної декларації, який ми повідомимо Вам після відправки.

Що потрібно перевірити при отриманні товару

При отриманні товару, у присутності представника перевізника, необхідно перевірити цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень товару, відсутність видимих ​​слідів впливу вологи (пачки повинні бути сухими).

Що робити, якщо товар пошкоджений при транспортуванні

У разі пошкодження товару під час перевезення, необхідно в присутності представника перевізника скласти Акт пошкодження, зробити знімки пошкодженого товару, і відразу ж повідомити нашому співробытнику. Звертаємо Вашу увагу на те, що вантаж при відправці страхується на повну вартість. Це означає, що в разі пошкодження товару перевізником, ми замінимо цей товар безкоштовно.

Після отримання товару у перевізника, претензії, пов'язані з пошкодженням товару не приймаються. Такі випадки трапляються вкрай рідко, але ми не можемо виключити їх повністю.

Покупці високо оцінили рівень сервісу і якість доставки наших товарів. Про це говорять їх повторні замовлення на інтернет-магазині misterparket.com

Вдалих покупок в нашому магазині!(097) 967-77-60
(066) 310-80-22
Категорії