Добір за параметрами
Всього 1240
Ціна
Від
до

Додаткові властивості

Клас зносостійкості


Колір
Країна виробництваЛамінована підлога
Показати ще 24 товарів

Ламінована підлога

Ламінована підлога

Ламінат - один із найпопулярніших підлогових покриттів, яке допомагає надати підлозі красивий та охайний вигляд без надмірних витрат. Ця матеріал поєднує в собі помірну ціну та високу якість, що зробило його дуже популярним.

Ламінат має багато переваг, крім доступної ціни - це сучасний екологічно чистий матеріал, який служить довго, не псується від вологості та прямих сонячних променів, легко монтується і не потребує особливого догляду.

Ламінат для квартири: характерні особливості

У житлових приміщеннях ламінат часто є найкращим вибором. Вибрати ламінат для квартири - це дуже просто. Якісний ламінат майже не відрізняється від натурального дерева ні за виглядом, ні на дотик, його виробляють з різними малюнками, текстурою і в різних відтінках. При цьому це підлогове покриття екологічно безпечне як для людей, так і для тварин, воно не має неприємного "хімічного" запаху і не виділяє шкідливих речовин.

Підтримувати ламінат дуже просто, він не боїться вологості і легко миється. Це особливо важливо для сімей з маленькими дітьми і власників домашніх тварин - відмінно від коврового покриття чи паркету, ламінат дуже просто підтримувати в чистоті.

За якістю зовнішнього покриття ламінат поділяється на декілька класів, передусім вказуючи на його стійкість до зношування. Сьогодні на ринку можна знайти ламінат класу 31, 32, 33 і 34. Класи 31 і 32 підходять для практично будь-яких кімнат у житлових приміщеннях. Класи 33 і 34 використовуються в місцях з підвищеною прохідністю, таких як торгові центри, кінотеатри, лікарні, готелі, бари та кафе - де підлогові покриття постійно витримують великі навантаження.

Який клас ламінату краще вибрати?

Це залежить від того, де і як ви збираєтеся його використовувати. В кімнатах, де завжди бувають люди, краще вибрати ламінат вищого класу, а для спалень, кладових і гардеробних буде досить ламінату класу 31. З правильним доглядом ламінат класу 31 в звичайних умовах квартири може прослужити до 12 років, 32 - до 15, 33 - до 20, а найміцніший ламінат класу 34 не потребує заміни протягом 25 років.

Для правильного вибору ламінату слід враховувати особливості його товщини. Вона може складати 5, 8, 10 або 12 мм. З одного боку, чим товще ламінат, тим він міцніший. Більш товстий ламінат підходить для кімнат, де якість основного покриття залишає бажати кращого. Однак набагато корисніше забезпечити якісне основне покриття і використовувати тонший ламінат. Крім того, важливо враховувати, що при наявності теплої підлоги ламінат меншої товщини швидко нагрівається: це означає, що не доведеться чекати і збільшувати потужність обігріву.

Як підібрати ламінат

Для приміщень різного призначення потрібен ламінат з різними характеристиками. В деяких приміщеннях важлива вологостійкість, в інших - міцність, десь відповідніше вибирати світлий ламінат, де-небудь - темний. Технологія укладання дозволяє комбінувати кілька видів ламінату в одному приміщенні, але виконуючи дизайнерське рішення, слід пам'ятати, що товщина ламінату від різних виробників може відрізнятися. Мова йде про відмінність в кілька міліметрів, але при комбінуванні ламінату різних фірм можуть виникнути складнощі. Тому ламінат для квартири краще купувати у одного виробника - так ви точно уникнете неприємних сюрпризів. Отже, який ламінат вибрати?

Кухня | Ламінат для кухні

Ламінат - практично ідеальне покриття для кухні, практичне і просте в догляді. Оскільки прибирати на кухні доводиться часто, варто віддавати перевагу вологостійкому ламінату. Для надійності можна обробити шви спеціальним мастилом. Щоб підлога на кухні була комфортною, невищкользькою, без видимих слідів або плям - обирайте ламінат з фактурною поверхнею. Що стосується класу ламінату, найбільш оптимальним для кухні буде клас 33, оскільки в цьому приміщенні навантаження на підлогу досить велике.

Ванна кімната | Ламінат у ванній кімнаті

Водостійкий ламінат можна використовувати для покриття і в ванній кімнаті - він не боїться тривалого впливу вологості, не гнітиться і не втрачає зовнішнього вигляду. Водостійний ламінат виготовляється на основі непоглинаючих вологу ПВХ-плит - це головна відмінність водостійкого ламінату від вологостійкого, який виготовляють з пресованих волокон. За характеристиками водостійний ламінат практично не поступається звичайній керамічній плитці. Деякі виробники випускають ламінат з ущільнювальною гумовою стрічкою вздовж продольної сторони панелі, що дозволяє досягти абсолютної водонепроникності.

Ламінат vs плитка

Здається, що плитка - це звичайне підлогове покриття в ванній, а ламінат - обговорювана тема. Але ні. Плитка - це холодний матеріал, а ламінат - теплий. Погодьтеся, після ванни або душу приємно вийти на тепле покриття. Крім того, плитка ковзка, при вологому прибиранні - легко посковзнутися і впасти. Рельєфний ламінат захистить вас від цього.

Ви ще вагаєтесь?

Ламінат – наймодніша та затребувана підлога на світовому ринку підлогових покриттів, яку можна купити за оптимальну ціну. Переваги ламінату: - екологічно чистий; - стійкий до стирання; - вологостійкий та ударостійкий; - має різноманітні формати планок; - можливість створення індивідуального інтер'єру (є величезний вибір дизайнів); - реалістично імітує структури різних матеріалів; - підходить під системи тепла підлога та практично всі типи приміщень; - купити ламінат можна дешево, а його термін служби вище, ніж у більш дорогих аналогів
(097) 967-77-60
(066) 310-80-22
Категорії