Добір за параметрами
Всього 15
Ціна
Від
доКилимові покриття AW

Килимові покриття AW

Associated Weavers (AW) є одним із провідних європейських виробників тафтингових килимових покриттів і конкурентом у світі розкішних вінілових підлог.

Виробництво Associated Weavers знаходиться у мальовничому місті Ронс у фламандській провінції Східна Фландрія, Бельгія. Також є регіональні офіси у Великій Британії та Німеччині.


630 співробітників компанії досягають середнього виробництва та продажу 26 мільйонів квадратних метрів килимів щороку, що означає обіг близько 172 мільйонів євро. Associated Weavers експортує в понад 55 країн і протягом багатьох років створила міцні та тривалі відносини зі своїми партнерами по всьому світу.

Пристрасть до підлогових покриттів, досконале знання продукту та погляд на чудовий дизайн є сильними сторонами команд Associated Weavers. Уважно стежачи за тенденціями та інноваціями щодо кольору, текстури та техніки в декоруванні інтер’єру, компанії вдається виділитися з натовпу креативними та сучасними килимами та підлоговими покриттями для житлового ринку.

З розкішними вініловими підлогами, килимовою плиткою та килимами від стіни до стіни Associated Weavers тепер також має намір стати надійним брендом у комерційних підлогах. Associated Weavers, яка завжди була першопроходцем у маркетингу, безсумнівно створюватиме комерційні концепції, такі ж успішні, як і її відомих побутових брендах, таких як Sensualité® і Sedna®.

(097) 967-77-60
(066) 310-80-22
Категорії