Добір за параметрами
Всього 518
Ціна
Від
до

Інтегрована підкладка

Клас зносостійкості


Колір
Країна виробництва

Плита-основаПаркетна дошка
Показати ще 24 товарів

Паркетна дошка

Паркетна дошка

Паркетна дошка (трьохшарова, двошарова): натуральна краса та висока якість

Наши паркетні дошки - це найкраще поєднання натуральної деревини та передових технологій. Вони об'єднують в собі елегантність штучного паркету та переваги ламінованих підлогових покриттів, такі як тривалість служби, тепло, краса, простота укладки та легкість догляду.

Склад паркетної дошки

Кожна наша паркетна дошка має трьохшарову конструкцію з натуральної деревини, де кожен шар виконує свою функцію. Нижній шар зазвичай виготовлений з соснової, ялинової або березової фанери. Середній шар складається з дерев'яних дощечок хвойних порід, таких як сосна або ялина. Ці дошки розташовані перпендикулярно до волокони нижнього шару, що робить паркетну дошку більш міцною та стійкою до змін температури та вологості. На середньому шарі розташовані пази та гребені, необхідні для з'єднання паркетних дошок в єдину структуру. Верхній шар паркетної дошки - це тонкий відріз деревини цінних порід, зазвичай товщиною від 3,5 до 4,0 мм. Саме цей шар відповідає за зовнішній вигляд та, головне, за тривалість служби паркетної дошки. Чим він товший, тим більше може пройти шліфовок ця паркетна дошка.

Розмаїтість асортименту

Наш асортимент паркетної дошки розмаїтий завдяки сучасним технологіям обробки. Ви зможете вибрати природне покриття не лише у потрібному кольорі, але й у відповідності до інтер'єру вашого приміщення. Наприклад, обробка деревини парою збагачує колір натурального дерева та робить його більш стійким до негативних впливів навколишнього середовища. Відбілювання паркетної дошки надає їй холодний, світлий відтінок - ідеальний вибір для стильного мінімалізму. Ефект старого покриття підходить для надання паркетної дошці історичного вигляду. Стиль кантрі передбачає обробку підлоги спеціальною щіткою, завдяки чому поверхня стає текстурною, стійкою та надзвичайно міцною.

Підсумок: критерії вибору паркетної дошки

При виборі паркетної дошки для свого дому або офісу рекомендуємо розглядати продукцію відомих виробників, щоб мати гарантію якості та тривалості цього матеріалу. Якісні варіанти паркетної дошки відрізняються не лише породою дерева для верхнього шару, але і селекцією (способом розрізання та укладання планок в певний малюнок), а також заданим стилем обробки (старіння, кантрі, класичний тощо). Важливим є також фінішне покриття - масло або лак. Вибираючи нашу паркетну дошку, ви обираєте якість, стиль та тривалу красу для вашого приміщення.

(097) 967-77-60
(066) 310-80-22
Категорії