Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

Публічний договір - оферта інтернет-магазину https://misterparket.com

 
Цей договір між підприємцем ФОП Шепель Віталій Олександрович (іменованим надалі Продавець) і користувачем послуг інтернет-магазину, що має назву надалі Покупець визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину https://misterparket.com 

1. Загальні положення

1.1. Продавець публікує цей договір купівлі-продажу, який є публічним договором-офертою (пропозицією) на адресу фізичних та юридичних осіб відповідно до Законодавства України.
1.2. Справжня публічна оферта (іменована надалі "Оферта") визначає всі суттєві умови договору між Продавцем і особою, акцептував оферту.
1.3. Цей договір укладається між Продавцем і Покупцем в момент оформлення замовлення.
1.4. Оферта може бути акцептована будь-якою фізичною або юридичною особою на території України, які мають наміри придбати продукцію, що надається Продавцем через інтернет-магазин, розташований на сайті https://misterparket.com
1.5. Покупець беззастережно приймає всі умови, що містяться в оферті в повному обсязі і без винятків.
1.6. У разі прийняття умов цього договору, фізична або юридична особа, яка провадить акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі та на умовах цього договору.
1.7. Оферта і вся інформація про придбані товари опублікована на сайті https://misterparket.com 

2. Статус інтернет-магазину https://misterparket.com

2.1. Інтернет-магазин - сайт, розташований в мережі Інтернет за адресою https:// misterparket.com, за допомогою якого Продавець здійснює продаж товарів, є власністю Продавця і призначений для організації дистанційного способу продажу товарів через мережу Інтернет.
2.2. Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення.
 

3. Предмет Пропоновані можливості

3.1. Продавець, на підставі замовлень Покупця і на підставі попередньої оплати, продає Покупцеві товар відповідно до умов і за цінами, встановленими Продавцем в Оферті і додатках до неї.
3.2. Предметом цієї Угоди є надання можливості Покупцеві купувати для особистих і професійних цілей Товари, представлені в каталозі інтернет-магазину за адресою https://misterparket.com.
3.3. Фізична або юридична особа вважається прийняла всі умови оферти і додатків до неї в повному обсязі і без винятків з моменту надходження грошових коштів в рахунок оплати товару на розрахунковий рахунок Продавця, або з моменту надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Оператора платіжної системи (у разі оплати через платіжні системи). У разі акцепту оферти одним з вищевказаних способів, фізична або юридична особи цим укладає з Продавцем договір купівлі-продажу замовлених товарів і набуває статусу Покупця.
 

4. Визначення

4.1. Покупець - фізична або юридична особа, яка прийняла в повному обсязі і без винятків умови оферти (яка вчинила акцепт оферти) відповідно в п.1.4 оферти.
4.2. Продавець – ФОП Шепель Віталій Олександрович.
4.3. Інтернет-магазин - інтернет-сайт, який має адресу в мережі Інтернет https://misterparket.com, що належить Продавцю і призначений для продажу Продавцем Покупцям на підставі оферти товарів, що належать продавцю.
4.4. Каталог - інформація про товари, розміщених в інтернет-магазині.
4.5. Товар: - підлогові покриття та супутні матеріали, двері (вхідні та міжкімнатні), фурнітура до дверей, предмети меблів і освітлення.
4.6. Замовлення - рішення Покупця придбати товар, оформлене в інтернет-магазині.
4.7. Місце виконання замовлення - адреса електронної пошти, месенджери за зареєстрованим номером телефону (Viber, Telegram) зазначений Покупцем, особистий кабінет Покупця на сайті https://misterparket.com, де розташована інформація про замовлення.
4.8. Сторони - разом Покупець і Продавець.
 

5. Порядок укладення договору купівлі-продажу

5.1. Покупець може оформити замовлення самостійно на сайті інтернет-магазину, або через менеджера за телефонами, вказаними на сайті, на умовах Договору купівлі-продажу (публічної оферти інтернет-магазину).
5.2. При оформленні замовлення на сайті інтернет-магазину Покупцеві необхідно надати про себе інформацію:
   1. ПІБ
   2. адреса доставки Товару
   3. контактний телефон та електронну пошту Покупця Товару.
5.3. Інтернет-магазин не редагує інформацію про Покупця.
5.4. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних без обмеження терміну його дії.
 

6. Інформація про товар

6.1. Продавець забезпечує наявність Товарів для замовлення, представлених на сайті. Товари супроводжуються фотографіями, описом і ціною.
6.2. Всі інформаційні матеріали на сайті інтернет-магазину носять довідковий характер. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються способів використання Товару, Покупець повинен перед оформленням замовлення звернутися до Продавця за вказаними на сайті телефонами або електронною поштою info@misterparket.com.
 

7. Порядок придбанням

7.1. Покупець може оформити замовлення на будь-який товар, представлений в інтернет-магазині. Кожен товар може бути замовлений в будь-якій кількості. Винятки із зазначеного правила вказані в описі кожного товару.
7.2. Замовлення може бути оформлений Покупцем самостійно на сайті інтернет-магазину або за телефонами, вказаними на сайті.
7.3. Після оформлення замовлення Продавець на електронну адресу Покупця відправляє підтвердження прийняття замовлення і рахунок, з зазначенням найменування, кількості та ціни обраного товару і загальної суми замовлення, є невід'ємною частиною цього договору. Оплата рахунку Покупцем є підтвердженням оформленого замовлення. Далі менеджер інтернет-магазину зв'язується з Покупцем по телефону або електронною поштою для уточнення інформації за замовленням і термінів його доставки.
7.4. Замовлення обробляється після попередньої оплати замовлення.
7.5. Термін поставки товару вказується менеджером при першому контакті з Покупцем після оформлення їм замовлення і обчислюється в робочих днях, починаючи з моменту зарахування грошових коштів на рахунок Продавця.
 

8. Ціна товару.

8.1. Ціна товару вказана в гривнях.
8.2. Зазначена в інтернет-магазині ціна товару може бути змінена в односторонньому порядку, при цьому ціна на замовлений і оплачений Покупцем товар зміні не підлягає.
 

9. Оплата товару

9.1. Способи та порядок оплати вказані на сайті інтернет-магазину в розділі "Оплата".
9.2. Після надходження коштів на рахунок Продавця, менеджер інтернет-магазину погоджує з Покупцем способи і термін доставки. Обов'язок Покупця по сплаті ціни товару вважається виконаним з моменту зарахування відповідних грошових коштів на рахунок Продавця.
9.3. Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет магазині.
9.4. Розрахунки Сторін при оплаті замовлення здійснюються в українських гривнях.
 

10. Доставка товарів

10.1. Способи, порядок і терміни доставки товару вказані на сайті інтернет-магазину в розділі "Доставка". Спосіб і порядок доставки замовлення обумовлюються з Покупцем менеджером інтернет-магазину.
 

11. Повернення товарів

11.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.
11.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.
11.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.
 

12. Обмін товару неналежної якості.

12.1. Обмін товару неналежної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також, документ підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.
12.2. Обмін товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, проводиться після звернення на наш ел.адресу: info@misterparket.com, або зателефонувавши Продавцю на контактні номери зазначені на сайті.
 

13. Відповідальність сторін

13.1. Сторони несуть відповідальність відповідно до законодавства України.
13.2. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання ним товарів, замовлених в інтернет-магазині.
13.3. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за договором на час дії непереборної сили.
 

14. Інші умови

14.1. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця, він повинен звернутися в офіс Продавця або по електронній пошті: info@misterparket.com.
14.2. Цей договір вступає в силу з дати акцепту Покупцем цієї оферти і діє до повного виконання зобов'язань Сторонами.
14.3. Всі суперечки і розбіжності, що виникають при виконанні Сторонами зобов'язань за цим договором, вирішуються шляхом переговорів.
14.4. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також припиняти або тимчасово припиняти продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.
 

15. Адреса та реквізити Продавця:

ФОП ШЕПЕЛЬ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ІПН 3089011832
Банківські реквізити:

1.      р/р IBAN UA323133990000026004020202207 в АТ КБ «ПриватБанк» у м.Київ МФО 313399

2.      Р/р IBAN UA583220010000026001300015067 в АТ "УНIВЕРСАЛ БАНК" у м.Київ МФО 322001

 

Фізична адреса: 69005 м Запоріжжя, вул. Перемоги, 87

Юридична адреса: 69118 м Запоріжжя, вул. Автозаводська, буд. 32, кв. 29

Телефон: +38 0 9796 777 60
Ел. адреса: info@misterparket.com(097) 967-77-60
(066) 310-80-22
Категорії