Добір за параметрами
Всього 54
Бренди

Ціна
Від
до

Страна производителя

Водостійкий

Вологостійкий

Клас зносостійкості


Малюнок

На теплу підлогу

Призначення

Тон кольору

ФаскаПоказати ще 24 товарів

Ламінат My Floor

Ламінат My Floor

Підлога, яка дозволить вам почуватися як вдома.


          MY FLOOR поєднує в собі елегантний дизайн з автентичним виглядом деревини та переваги високоякісного сучасного ламінату: міцний, легкий у прибиранні, міцний. Заради навколишнього середовища MY FLOOR отримує деревину з екологічно чистого лісового господарства. MY FLOOR пропонує дуже індивідуальні приємні підлоги будь-де, від моря до міста.
Черпайте натхнення в різноманітних колекціях.

COTTAGE

          Келих вина, хороша книга, затишний вогонь, що потріскує в каміні. Що вам ще потрібно для спокійного завершення дня? Мерехтіння каміна наповнює кімнату прекрасним теплим світлом. Ваша нова підлога з колекції MY FLOOR Cottage ледь помітно мерехтить, а її рельєфна текстура витончена та елегантна. Це змусить вас прагнути до вечора, кожного дня заново

... Усі підлоги Cottage Collection випромінюють незрівнянне відчуття комфорту та сповнені характеру. Ефект, з яким можна порівняти лише підлогу з масиву дерева. І, якщо з вогню вискочить маленька іскра, це взагалі не біда. Наші ламінатні підлоги вогнестійкі та міцні.

Перейти в колекцію >

CHALET

          Вам подобається сільська альпійська атмосфера? Там, у горах, усе здається простіше й оригінальніше. Насолоджуйтесь ситним перекусом після тривалого походу. Розповідати історії до пізнього вечора та навіть насолоджуватися енергійним «Schuhplattler». Високоякісна підлога з колекції MY FLOOR Chalet впорається з усім. Він міцний, зносостійкий і навіть прощає танці на паркеті, е-мм – ламінаті.

Декори колекції Chalet також створюють сільську атмосферу у вашому домі. Поєднайте його, наприклад, із простими дерев’яними меблями, льоном і шкірою або наважтеся спробувати атмосферне поєднання антикварних і сучасних меблів.

Перейти в колекцію >

VILLA

          Вілла вже кілька століть стоїть на невеликому тосканському пагорбі. За цей час воно побачило багато: і веселі сімейні свята, і пишні вечері, і романтичні вечері при свічках. Його стиль майже не змінився з часом – він завжди був поза часом елегантним. Колекція MY FLOOR Villa поєднує в собі цю класичну елегантність із стриманим гламуром, який легко покращує кожну кімнату.

Ви цінуєте ексклюзивну якість? Дозвольте собі спокуситися благородним видом деревини колекції Villa та створіть свій власний простір із його стильною красою. І не забувайте, що це також робить вражаючу заяву в діловому оточенні.

Перейти в колекцію >

RESIDENCE

          Попрощайтеся з буденністю. З нашою родзинкою ви створите надзвичайну атмосферу: міську, стильну та витончену водночас. Residence - це наша особлива колекція, наш шедевр. Надширокі та незвичайно довгі панелі; справжній, елегантний вигляд натуральної деревини та чудова якість цієї підлоги говорять самі за себе.

Наша колекція MY FLOOR Residence вас вразить. Він лежить у вашій кімнаті, випромінюючи впевненість у собі, сучасність та ексклюзивність. Ви не просто пройдете по підлозі, ні, ви будете чванитися. Само собою зрозуміло, що підлоги міцні, не чутливі до світла та зручні для ходьби.

Перейти в колекцію >

+380979677760
+380663108032
Категорії