Про нас

У 2010 році ми відкрили невеликий магазин сучасних та технологічних підлогових покриттів у Запоріжжі. Сьогодні, в салоні «Містер Паркет», на площі, що 5 разів перевищує початковий розмір, зібрано десятки торгових марок та сотні колекцій сучасних підлогових покриттів лідерів європейського виробництва. «Наша місія: якісні матеріали, експертний підбір та монтаж» Підлога – це «фундамент» всього приміщення, будь то житловий будинок або квартира, або приміщення громадського призначення: ресторан, офіс або театр. Виконавши не якісно фундамент, дорого, а іноді просто неможливо виправити помилки.

Трохи про цифри:

5000 Нашу роботу з підбору та монтажу вже оцінили понад

5000 клієнтів

72000 За час нашої роботи укладено понад 72000 м2 підлогових покриттів найрізноманітніших призначень: ламінат, паркетна дошка, вінілові підлоги, терасна дошка.

10 Працюючи щодня тільки з підлоговими покриттями більш ніж 10 років, ми набули колосального досвіду та уваги до дрібниць, про що можна сміливо сказати: «Ми найкращі в регіоні в підлогах»

Щорічно фахівці нашої компанії проходять кваліфікаційні атестації у заводів-виробників, підтверджуючи знання особливостей матеріалів та вміння з ними працювати, про що свідчать численні сертифікати заводів Європи (Бельгія, Німеччина, Польща, Австрія).(097) 967-77-60
(066) 310-80-22
Категорії